O Firmie

Referencje

Kontakt

Umowy

O FIRMIE

Pod nazwą "TRANS MAJOR - WIST" działają dwie firmy: Firma Turystyczno-Przewozowa "TRANS MAJOR" Wiesław Stawowski i Firma Turystyczno-Przewozowa "WIST" Ewa i Wiesław Stawowski. "TRANS MAJOR - WIST" działa na polskim rynku od 1990 roku i dysponuje taborem kilkunastu luksusowych autokarów i mikrobusów. Stała współpraca z mniejszymi przewoźnikami pozwala zwiększać ilość taboru adekwatnie do potrzeb rynku. Odbiorcami usług przewozowych są krajowe i zagraniczne biura podróży, zakłady pracy, wyższe szkoły i uczelnie. Przejazdy odbywają się zarówno na trasach krajowych jak i zagranicznych.

Wysoki standard usług zapewniony jest poprzez stale odnawiany tabor - w chwili obecnej najstarszy pojazd przenaczony do przewozów międzynarodowych jest z 2005roku.. Autokary posiadają licencje na wszystkie kraje świata.

Autokary "TRANS MAJOR - WIST" obsługiwane są przez doświadczonych i miłych kierowców, dbających o bezpieczeństwo i wygodę pasażerów. W zależności od potrzeb trasa przejazdu może być obsługiwana nawet przez trzech kierowców.

Standardowe wyposażenie autokarów to: uchylne siedzenia turystyczne, indywidualne nagłośnienie, nawiewy i oświetlenie nocne, klimatyzacja, wideo, WC, barek, lodówka. W okresie zimowym realizujemy wyjazdy autokarami wyposażonymi w szafy na narty.

Mając wieloletnie doświadczenie w działalności transportowej na rynku turystycznym jesteśmy w stanie dostosować się do życzeń nawet najbardziej wymagających klientów. Służymy pomocą oraz dokładną kalkulacją przy wyborze najkorzystniejszej trasy. Mamy nadzieję, że krótka prezentacja naszej formy spotka się z Państwa zainteresowaniem i zachęci do skorzystania z naszych usług.

 

 

 Copyright © 2004 WIST
design by combinat net powered by ARTplus